#1 2015-03-13 14:06:13

biedroska

rozglądam się

Zarejestrowany: 2015-03-13
Posty: 53

fajna biżuteria

macie jakieś sprawdzone miejsca gdzie można kupić jakąś wyjątkową biżuterie?

Offline

 

#2 2015-03-17 13:46:51

fenjal

rozglądam się

Zarejestrowany: 2015-03-17
Posty: 37

Re: fajna biżuteria

sprawdz sobie na www.kiera.pl tam mają tez taką autorską biżuterię która mi się bardzo podoba

Offline

 

#3 2015-05-12 12:04:41

moniaczek

rozglądam się

Zarejestrowany: 2015-03-13
Posty: 35

Re: fajna biżuteria

A na allegro patrzyłaś?? tam jest duzo fajnej markowej bużuterii na aukcjach! Ja sobie jakiś czas temu upatrzyłam kolczyki srebrne wiszące, takie bardzo delikatne, i kupiłam za tak niską cenę, że nawet się nie będę publicznie przyznawać Tylko rada Dziewczyny. Jak sobie coś upatrzycie na allegro na aukcji to nie licytujcie od razu bo wtedy promujecie te aukcje i "zwabiacie" konkurencje. Zamiast tego to sobie wejdźcie na te stronę http://www.aukcjoner.pl/ i tam jest takie narzędzie jak snajper. To wszystko jest za darmo, od razu wam pisze! wklejacie mu tam numer aukcji i zostawiacie, a snajper w ostatniej chwili tuż przed zamknięciem licytacji przebija i kupuje nie promując tej aukcji, wiec macie automatycznie niższą cenę! Mówie wam - allegro i aukcjoner.

Offline

 

#4 2016-12-23 11:46:25

fenjal

rozglądam się

Zarejestrowany: 2015-03-17
Posty: 37

Re: fajna biżuteria

Teraz też znalazłam bardzo ciekawą biżuterie na e-hexe.com.pl może komuś również się spodoba. Do świątecznego lub sylwestrowego stroju idealnie powinna pasować.

Offline

 
.box {background:none !important;}

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
warsztat samochodowy lublin bogucin serwis iveco Thoddoo White Sand Inn pokoje w Chłopach torby papierowe z nadrukiem