Nie Tylko Mama


#1 2015-01-16 12:22:44

Miska33

rozglądam się

Zarejestrowany: 2015-01-16
Posty: 1

Wrocław

Witam


Poszukuję mam które pociechy uczęszczaja do przedszkoli we Wrocławiu, my sie tam przeprowadzamy wiosną i z checia poczytam jakis opinni z pierwszej ręki

Offline

 

#2 2015-01-20 14:21:06

BMarty

rozglądam się

Zarejestrowany: 2015-01-20
Posty: 1

Re: Wrocław

Moje dziecko uczęszcza do przedszkola ToTutaj na Jarzynowej . Na poczatku miałam wielki opór aby zostawić takiego maluszka pod opieką obcych ludzi, ale na tą chwile z reka na sercu moge powiedzieć ze jesteśmy zachwyceni
Bardzo dobre jedzenie, kadra wychowawcza - na najwyższym poziomie- Panie są bardzo opiekuńcze, troskliwe, dbaja o bezpieczeńswo maluszków i o ich prawidłowy rozwój w czasie pobytu w placówce

Offline

 

#3 2017-02-01 10:04:01

biedroska

rozglądam się

Zarejestrowany: 2015-03-13
Posty: 53

Re: Wrocław

Wybór przedszkola to naprawdę ciężki wybór. Nas to czeka od przyszłego roku i bardzo się stresuję co to będzie. Mam takie pytanie jak wy przygotowałyście wasze dzieci na pierwsze wyjście do przedszkola? Chodzi mi o aspekt psychologiczny, ale również co kupiłyście co się przydaje. Chodzi mi bardziej o ubranka, czy raczej sieciówki, czy inne marki?

Offline

 

#4 2017-02-01 10:30:35

fenjal

rozglądam się

Zarejestrowany: 2015-03-17
Posty: 37

Re: Wrocław

Jeśli chodzi o ubranka to my z koleżankami zamawiamy często na Psoty.com, ponieważ do przedszkola bardzo dobrze się sprawdzają. Są z dobrych materiałów i tak szybko się nie niszczą. Dodatkowo dziecku daję zawsze coś do jedzenia z domu, ponieważ jest niejadkiem i mamy z tym problem. Musisz mówić dziecku, dlaczego tam idzie, że przyjdziesz o tej i o tej godzinie, To bardzo pomaga na początku.

Offline

 
.box {background:none !important;}

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Ryki przegrywanie kaset vhs łódz przeróbka zdjęć online naprawa siłowników hydraulicznych https://trello.com/dietetykradzi